Çevrimiçi Terapistler – Sarıyer, İstanbul

Tüm Sağlayıcılar: Şahsen, Çevrimiçi

Sarıyer Online Psikolog: Selman Yetkin

Ulaşılır: Ayazağa Baltalimanı Bahçeköy Kemer Bahçeköy Merkez Bahçeköy Yeni Büyükdere Çamlıtepe Çayırbaşı Darüşşafaka Demirciköy Derbent Emirgân Fatih Sultan Mehmet Ferahevler Garipçe Gümüşdere Huzur İstinye Kazım Karabekir Paşa Kısırkaya Kilyos Kireçburnu Kocataş Maden Maslak Pınar Poligon PTT Evleri Reşitpaşa Rumelifeneri Rumelihisarı Rumelikavağı Sarıyer Merkez Tarabya Uskumruköy Yeniköy Yenimahalle Zekeriyaköy
Bahçeköy Boyacıköy Hacıosman Kefeliköy

Sarıyer’de çevrimiçi terapistleri bulun . Terapistlerle çevrimiçi randevular, evinizin veya iş yerinizin rahatlığında bakıma erişmenin büyük rahatlığını sunabilir. Yaşadığınız eyalette lisanslı herhangi bir terapisti görebileceğiniz için, seçebileceğiniz terapist havuzunu da artırır. Bu, özellikle sağlık sigortanızı alan yerel yüz yüze terapistler bulmakta zorluk çekiyorsanız yardımcı olabilir. veya terapi bütçeniz dahilinde. Güvenli bir video platformu üzerinden yapılan çevrimiçi seanslar, terapi almanın etkili bir yoludur ve araştırmalar, bunların yüz yüze seanslar kadar etkili olduğunu kanıtlamıştır.Her iki seçeneğin de esnekliğini isteyenler için yüz yüze seanslar da sunabilir.Aşağıdaki terapistler, yüksek kaliteli, klinik olarak titiz bir bakım sunduklarından emin olmak için Zencare ekibi tarafından incelendi. Sizin için en önemli olan kriterlere göre arama yapın, terapistlerin tanıtım videolarını izleyin ve harika bir uyum bulmak için ücretsiz bir ön görüşme randevusu alın!

Aşağıda, nasıl yapılacağı hakkında daha fazla SSS okuyun bir terapist bulmak için Sarıyer’de  selmanyetkin.com a bakın.

Sarıyer Psikoterapi?

Bulmak bir terapist sana yakın Sarıyer. Sigorta, terapi bütçesi uzmanlığı ve sağlayıcı kimliği gibi filtreleri kullanarak aramanızı daraltın. Zencare’deki ruh sağlığı uzmanları, yetişkinlerin, çocukların ve ergenlerin yanı sıra çiftleri ve aileleri tedavi etme konusundaki kapsamlı deneyimleri nedeniyle incelenir. Her potansiyeli keşfedin terapist uzmanlık alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kişiliklerini anlamak için bir tanıtım videosu izlemek için profilini ziyaret edin. Doğru olanı bulmak için ücretsiz bir ilk görüşme yapın terapist senin için!

Sarıyer ücretsiz Psikolog varmı?

Evet, çoğu Sarıyer, terapiyi kapsayan zihinsel sağlık faydaları sağlar. Bununla birlikte, tam teminat miktarı, plan ayrıntılarına ve seçilen sağlayıcının sigortanızla ağ içinde mi yoksa ağ dışında mı olduğuna bağlı olarak değişecektir. Eğer terapist sigortanızla bağlantılıysa, yıllık muafiyetinizi karşıladıktan sonra her seansta yalnızca bir katkı payı ödersiniz. Eğer terapist sigortanızla bağlantısı dışındaysa, terapi seansı sırasında ücreti ödedikten sonra yine de geri ödeme alabilirsiniz. Bir PPO veya POS sigorta planınız varsa, gördüğünüzde muhtemelen bir miktar geri ödeme alabilirsiniz. terapist ağ dışı Sarıyer. Bir HMO, EPO veya Medicaid/Medicare planınız varsa, muhtemelen geri ödeme alamazsınız ve ağ dışı oturum ücretinin tamamından siz sorumlu olursunuz. Çiftler için danışmanlık ve yaşam koçluğu gibi akıl sağlığı sorunları olarak teşhis edilmeyen konuları tedavi etmek için tasarlanmış hizmetlerin genellikle sağlık sigortası tarafından karşılanmadığını unutmayın. Potansiyel akıl sağlığı sağlayıcısı, sigorta şirketinin hizmetleri karşılaması için eyaletinizde lisanslı bir terapist olmalıdır.

Sarıyer Psikolog Randevu

Terapistler konumlanmış Sarıyer oturum başına ucuz oturum ücretleri sunar. Bulmak için terapist bütçenizi kim karşılıyor, uygun seans ücretine göre bakın. Birçok terapistler normalde tipik terapi oranlarını karşılayamayacak olan müşterilere finansal ihtiyaca dayalı olarak kayan bir ölçek veya bir dizi seans ücreti sunun.  Terapi için ödeme yapmakta zorlanıyorsanız, kayan bir ölçek istemeyi, ağ içi aramayı düşünün. terapist veya yerel bir kurum, üniversite danışma merkezi veya hastane aracılığıyla hizmet aramak.

Maslak psikolog

Randevu aramanıza şu kişiyle başlayın: terapist içinde Sarıyer’de. Birçok ruh sağlığı uzmanı, müşterilerin çevrimiçi olarak tam bir randevu almadan önce bir tanıtım görüşmesi yapmalarını zorunlu kılın. Bu ücretsiz görüşmede, potansiyel terapist tedavi hedeflerinizi soracak ve becerilerinin, uzmanlık eğitiminin ve özel muayenehane kapsamının ruh sağlığı sorunlarınızla eşleştiğinden emin olacaktır. Aynı zamanda, kişiyle konuşurken kendinizi rahat hissedip hissetmediğinizi değerlendirmelisiniz. terapist , çünkü araştırmalar başarılı terapinin en önemli belirleyicisinin terapist ve danışan arasındaki ilişki olduğunu gösteriyor. İlk görüşmeden sonra, genellikle size randevu alma seçeneği sunulur. terapist veya uygun değilse aramaya devam edin. İlk seansta, muhtemelen terapötik süreci tartışacak ve kişisel gelişiminiz için hedefler belirleyeceksiniz. Ortak terapi hedefleri, olumsuz duygularla başa çıkmak için etkili baş etme stratejilerini öğrenmeyi, öz farkındalığı artırmayı ve ilişki kalıplarına ilişkin daha derin bir anlayış ve içgörü kazanmayı içerir.

Mesai saatlerinden sonra müşterileri kim görüyor?

Bulmak bir terapist mesai bitiminden sonra müşterileri gören. Birçok terapistler içinde geleneksel çalışma saatleri dışında randevular sunun. Sabah erkenden işten önce, akşamları ve hatta hafta sonu olsun, günün sizin için en uygun saatini seçmek için Daha Fazla Filtre altında Çalışma Saatlerine göre filtrelemeniz yeterlidir. Mesai sonrası seanslar, yoğun programlarıyla uğraşan ve ruh sağlığı bakımı için esnek bir seçeneğe ihtiyaç duyan meşgul bireyler, çiftler ve aileler için iyi bir seçenektir.

Yüz yüze seansları kim sunuyor?

Bir terapist hakkında yüz yüze seanslar sunan. Birçok terapistler içinde yüz yüze oturumlar sunmaya devam ettiler; ofis içi oturumlar için yeni müşteriler kabul eden bir sağlayıcı bulmak için “Şahsen”e göre filtre uygulayabilirsiniz. Sağlayıcıları bulmak için haritaya göre de arama yapabilirsiniz. Bazı müşteriler, seansın gerçekleşmesi için güvenli ve tarafsız bir zemin sundukları için yüz yüze seansları tercih ederken, en geniş yelpazede terapist seçenekler, aramanızı, eyaletinizde lisanslı olan ve uzaktan görüntülü arama yoluyla tele sağlık veya terapi seansları sunan sağlayıcıları da içerecek şekilde genişletmeyi düşünün.

Çevrimiçi seanslar sunuyormu?

Selmanyetkin terapist çevrimiçi oturumlar sunar. Terapistler içinde çevrimiçi randevu vermeye devam edin; teleterapi seansları için yeni müşteriler kabul eden bir sağlayıcı bulmak için “Çevrimiçi” olarak filtreleyebilirsiniz. görmek için terapist , eyaletinizde yaşayan müşterilere çevrimiçi oturumlar sağlamak için lisanslanmış olmalıdırlar. Çevrimiçi terapi, metin terapisinden veya eşzamansız terapiden farklıdır; Çevrimiçi terapi, yerel bir terapi ile aynı tutarlı ilişkiyi sunar. Terapist yüz yüze bir seansın, seansların telefonla veya video seanslarının güvenli bir teleterapi platformu aracılığıyla gerçekleşmesi. Çevrimiçi terapi seansları, bir uzman bulmanın uygun bir yoludur. Çevrimiçi terapist ile evinizin veya ofisinizin rahatlığından ayrılmadan.

Sarıyer’de ruh sağlığı tedavisini nerede alabilirim?

Ruh sağlığı tedavisi aramaya şurada başlayın: Herşey terapistler klinik bakımda mükemmellik için kalite kontrolünden geçirilmiştir. Akıl sağlığınızla mücadele ettiğinizde, danışmanlık hizmetleri, çift terapisi veya psikiyatrik ilaç yönetimi şeklinde profesyonel destek almanın zamanı gelmiş olabilir. Çok çeşitli özel muayenehaneler var terapistler arasından seçim yapmak; Mükemmel bir uyum bulmak için aramanızı sigorta şirketi, terapi bütçesi, uzmanlık alanı veya sağlayıcı kimliği gibi kriterlere göre daraltmayı düşünün!

Terapiye nasıl başlayabilirim?

Harika bir seansa başlayın. İlk olarak, Türkiye dışında ne kadar uzağa seyahat etmeye istekli olduğunuz gibi herhangi bir lojistik sınırlamayı göz önünde bulundurun. İstanbul veya yerel bir sağlayıcıyla çevrimiçi oturumlara açıksanız. Ayrıca terapi bütçenizin ne kadar olduğunu ve terapi için ne zaman müsait olduğunuzu da göz önünde bulundurun. Ardından, idealiniz için bir öncelikler listesi yapın. terapist : kimliğinizle uyuşuyorlar mı veya kaygı veya depresyon gibi belirli bir alanda uzmanlığa sahipler mi? Terapiye başlamak için tek bir neden yoktur; içinde birçok birey  Zor bir dönemde ilerlemek, ruh hali bozukluğu gibi bir akıl hastalığının belirtileriyle başa çıkmak, yaşam geçişlerini yönlendirmek, ilişki zorluklarını işlemek veya davranışsal sağlıklarını iyileştirmek için yardıma ihtiyaç duyduklarında bir terapiste gidin. uzmanlık ve uygunluk durumuna göre filtrelemek için önceliklerinizi kullanın. Bulmak için birkaç sağlayıcı profiline bakın. terapist ile tıklayabilir, tanıtım videolarını izleyebilir ve harika bir kişisel uyum bulmak için ücretsiz bir görüşme ayarlayabilirsiniz!

Türkiye’de ne tür ruh sağlığı sağlayıcıları mevcuttur?

Birçok farklı türde ruh sağlığı sağlayıcısı mevcuttur. Sarıyer psikologlar, klinik sosyal hizmet uzmanları ve ruh sağlığı danışmanları dahil. Sağlayıcı eyaletinizde lisanslı olduğu sürece, terapi sonuçları için en önemli faktör terapötik ittifak veya terapistinizle kurduğunuz ilişkidir. Sağlanan yaygın terapi türleri Bilişsel Davranış Terapisi (CBT) ve Diyalektik Davranış Terapisi (DBT) gibi bilişsel terapileri ve psikodinamik terapi gibi içgörü odaklı terapileri içerir. Diğer sağlayıcılar, daha kişilerarası, bütünsel bir yaklaşım için bir teknikler karışımı sunar. Bazı ruh sağlığı terapistleri SARIYER çift ​​terapisi, evlilik öncesi danışmanlık ve aile terapisi gibi özel tedavi hizmetleri de sunar. Madde kötüye kullanımı, kişilik bozuklukları ve yeme bozuklukları gibi endişeler için depresyon, anksiyete bozuklukları, travma, ilişki güçlükleri ve düşük benlik saygısı gibi genel sorunları tedavi etmeye yetkilidir, uzman bakımı almayı düşünün. Seninle birlikte terapist , terapi arama nedenlerinizi ele alan bir tedavi planı oluşturacak ve sağlık hedeflerinize ve genel refahınıza yönelik ilerlemeyi izleyeceksiniz.

Terapi için ödeme nasıl yapılır?

Terapi için ödeme yapmak için çeşitli seçenekler vardır. Birçok insan için akıl sağlığı hizmetleri aramanın en hesaplı yolu, sigortanızla bağlantılı bir sağlayıcı aramaktır. Yüksek talep ve düşük kullanılabilirlik nedeniyle, ağ içi sağlayıcıların genellikle uzun bekleme listeleri vardır; seçeneklerinizi genişletmek ve tedaviye daha erken başlamak için, ağ dışı bir sağlayıcı aramayı da düşünebilirsiniz. Bir ağ dışı gördüğünüzde terapist içinde, tipik seans ücretlerini karşılayamıyorsanız kayan bir ölçek isteyebilir veya bir EFT veya havale. Muafiyet oranı yüksek ve tıbbi masrafları düşük olan bir sigorta planına sahip olan müşteriler için, tedavi masrafları genellikle karşılaştırılabilir. terapist ağ içi veya ağ dışı. Terapi için ödeme yapmak önemli bir yatırım olabilirken, aynı zamanda ilişkileri geliştirmenin, öz saygıyı artırmanın, akıl hastalığının semptomlarını ele almanın ve nihayetinde daha mutlu, daha kendi kendini yöneten bir hayat yaşamanın harika bir yoludur.